Text list formatter (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: List
uk: Список

en: Fields
uk: Поля

en: List type
uk: Тип списку

en: Paragraph
uk: Абзац

en: and
uk: та

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Span
uk: Діапазон

en: Unordered HTML list (ul)
uk: Маркований список HTML (ul)

en: Ordered HTML list (ol)
uk: Нумерований список HTML (ol)

en: Comma separated list
uk: Список через кому

en: Include 'and' before the last item
uk: Додавати 'та' перед останнім елементом

en: Append comma separated list with '.'
uk: Завершувати список через кому крапкою "."

en: HTML wrapper
uk: HTML-обгортка

en: An HTML tag to wrap the list in. The CSS class below will be added to this tag.
uk: HTML-теґ для обгортки списку. Нижче наведений CSS-клас буде доданий до цього тегу.

en: No HTML tag
uk: Без HTML-теґа

en: Header 1
uk: Верхній колонтитул 1

en: Header 2
uk: Верхній колонтитул 2

en: Header 3
uk: Верхній колонтитул 3

en: Header 4
uk: Верхній колонтитул 4

en: Header 5
uk: Верхній колонтитул 5

en: Header 6
uk: Верхній колонтитул 6

en: List classes
uk: Класи списку

en: A CSS class to use in the markup for the field list.
uk: Клас CSS, що використовується в розмітці для списку полів.

en: List classes contain illegal characters; classes should be lowercase and may contain letters, numbers, and dashes.
uk: Класи списків містять неприпустимі символи; класи повинні бути в нижньому регістрі і містити лише літери, цифри і дефіси.

en: Unordered HTML list
uk: Маркований список HTML

en: Ordered HTML list
uk: Нумерований список HTML

en: A field formatter for rendering values as HTML or comma-separated lists.
uk: Форматер поля для відображення значень у вигляді списків HTML або списків через кому.

en: Custom separator
uk: Власний роздільник

en: Override comma separator
uk: Перевизначити розділення комою

en: Override the default comma separator with a custom separator string.
uk: Перевизначити базовий роздільник кому власним символом розділення

en: separator HTML wrapper
uk: HTML-обгортка роздільника

en: An HTML tag to wrap the separator in.
uk: HTML-теґ для обгортки роздільника.

en: Separator classes
uk: Клас для роздільника

en: A CSS class to use in the wrapper tag for the separator.
uk: CSS-клас, що використовується у тезі обгортки роздільника.

en: Display taxonomy terms as plain text (Not term links).
uk: Відображати терміни таксономії простим текстом (Без посилань на терміни)

en: Comma separator overridden
uk: Роздільник кома перевизначений

en: Text formatter
uk: Форматер текста

en: Link list items to their @entity entity.
uk: Зробити елементи списку посиланнями на їх сутності @entity.

en: Generate item list with links to the node page
uk: Генерувати список елементів з посиланнями на сторінку матеріалу.

en: Link list items to their node.
uk: Зробити елементи списку посиланнями на їх матеріал.

en: Link field formatting type
uk: Тип форматування поля посилання

en: Select the type of link field to show in the list.
uk: Оберіть тип поля посилання для показу в списку.

en: Textformatter support for contributed modules.
uk: Підтримка текстового форматера для внесених модулів.
