Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Size
ast: Tamañu

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Outline
ast: Contornu

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Top
ast: Cimeru

en: Path
ast: Camín

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
