Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Size
ca: Mida

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Outline
ca: Esquema

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Preset Name
ca: Nom de l'ajustament

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Top
ca: Part superior

en: Path
ca: Camí

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Width
ca: Amplada

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: New
ca: Nou

en: Font settings
ca: Configuració del tipus de lletra

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
ca: La biblioteca GD per a PHP no es troba o està desfasada. A la <a href="@url">documentació d'imatges de PHP</a> teniu informació per corregir-ho.

en: GD library
ca: Biblioteca GD

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Text settings
ca: Paràmetres del Text
