Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Size
et: Suurus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Outline
et: Sisukord

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preset Name
et: Eelseade nimi

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Top
et: Ülesse

en: Path
et: Tee

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Color
et: Värv

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: New
et: Uus

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP-s puudub GD teek või on see vananenud. Lisateavet probleemi lahendamiseks saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: GD library
et: GD teek

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Text settings
et: Teksti seaded
