Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Outline
he: מתאר

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preset Name
he: שם הקבוע מראש

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Top
he: עליון

en: Path
he: מיקום

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Color
he: צבע

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: New
he: חדש

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
he: ספריית GD ל-PHP חסרה או מיושנת. בדוק ב-<a href="@url">תיעוד תמונות PHP</a> למידע כיצד לתקן זאת.

en: GD library
he: ספרית GD

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Text settings
he: הגדרות טקסט
