Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Size
ku: قەبارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: GD library
ku: کتێبخانه‌ی GD

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی
