Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Size
mn: Хэмжээ

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: px
mn: пиксел

en: Top
mn: Дээд

en: Path
mn: Зам

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Color
mn: Өнгө

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: GD library
mn: GD сан
