Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Outline
nn: Innhaldsregister

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Path
nn: Sti

en: Color
nn: Farge

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nn: GD-biblioteket er for gamalt eller finst ikkje. Les <a href="@url">PHP bildedokumentasjonen</a> for å lære korleis du kan rette på det.

en: GD library
nn: GD-bibliotek
