Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Size
os: Ас

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Outline
os: Сæргæндтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Path
os: Фæндаг
