Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Size
ps: كچه

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Path
ps: يونلور

en: Width
ps: پلنوالى

en: Color
ps: رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: New
ps: نوی
