Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Size
af: Grootte

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Color
af: Kleur

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: GD library
af: GD-biblioteek
