Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Size
bg: Размер

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Outline
bg: Очертание

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Top
bg: Връх

en: Path
bg: Път

en: Bottom
bg: Дъно

en: Color
bg: Цвят

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Right
bg: Дясно

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
bg: GD библиотеката за PHP липсва или версията й не е актуална. Моля, вижте <a href="@url">документацията на PHP за обработка на изображения</a> как да разрешите проблема.

en: GD library
bg: GD библиотека
