Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Size
eo: Grandeco

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Outline
eo: Skemo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Color
eo: Koloro

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Font settings
eo: Tiparaj agordoj

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
eo: La GD-biblioteko por PHP mankas aŭ estas eksdata.  Bonvolu kontroli la <a href="@url">PHP bild-dokumentaron</a> por informoj kiel korekti tion.

en: GD library
eo: GD-biblioteko
