Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Size
eu: Tamaina

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Outline
eu: Aurkibidea

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Top
eu: Goian

en: Path
eu: Bide-izena

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Color
eu: Kolore

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: New
eu: Berriak

en: GD library
eu: GD liburutegia

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: Text settings
eu: Testu ezarpenak
