Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Size
is: Stærð

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Outline
is: Útlína

en: Preview
is: Forskoða

en: Default:
is: Sjálfgefið:

en: Use a Background Image:
is: Nota bakgrunnsmynd:

en: Preset Name
is: Nafn stillingar

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: flush cache
is: hreinsa flýtiminni

en: Flush Cache
is: Hreinsa flýtiminni

en: Top
is: Toppur

en: Path
is: Slóð

en: Width
is: Breidd

en: Color
is: Litur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: New
is: Nýtt

en: Font settings
is: Stilling leturgerðar

en: GD library
is: GD kóðasafn
