Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Size
kk: Көлем

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Outline
kk: Жиек

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Color
kk: Түс

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
kk: PHP-ға арналған GD кітапханасы жоқ немесе уақыты шығып кетті. Бұны түзету туралы мәлімет алу үшін <a href="@url">PHP сурет документациясына</a> өтіңіз.

en: GD library
kk: GD кітапханасы
