Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Size
km: ទំហំ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Top
km: កំពូល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Color
km: ពណ៌

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
km: បណ្ណាល័យ GD សម្រាប់ PHP បាត់បង់ ឬ​ហួស​សម័យ ។ សម្រាប់​ព័ត៌មាន​បន្ថែម​ សូម​ពិនិត្យ​មើល <a href="@url">ឯកសារ​រូបភាព PHP​</a> អំពី​វិធី​កែវា ។

en: GD library
km: បណ្ណាល័យ GD

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា
