Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Size
mr: आकार

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Outline
mr: रुपरेशा

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Preset Name
mr: सध्याचे नाव

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Path
mr: रस्ता

en: Width
mr: लांबी

en: Color
mr: रंग
