Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: GD library
pa: GD ਲਾਇਬਰੇਰੀ
