Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Outline
th: ภาพรวม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Color
th: สี

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้
