Textimage (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Size
cy: Maint

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Outline
cy: Amlinell

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Width
cy: Lled

en: Color
cy: Lliw

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
cy: Mae llyfrgell GD ar gyfer PHP ar goll neu wedi dyddio. Edrychwch ar ddogfennaeth delwedd PHP @url am wybodaeth ar sut i gywiro hyn.

en: GD library
cy: Llyfrgell GD
