Textimage (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Size
ka: ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Top
ka: ზედა

en: Path
ka: გზა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Color
ka: ფერი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: New
ka: ახალი

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
