Textimage (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default:
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍:

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು
