Textimage (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Size
bn: সাইজ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Color
bn: রং

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়
