Textimage (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Size
dz: ཚད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
dz: པི་ཨེཆ་པི་གི་དོན་ལུ་  ཇི་ཌི་དཔེ་མཛོད་འདི་  བརླག་སྟོར་ཞུགས་ཡོད་ཡང་ན་  དུས་ལས་ཡོལ་སོང་ནུག།  འདི་ག་དེ་སྦེ་ནོར་བཅོས་འབད་ནི་ཨིན་ན་གི་སྐོར་ལས་  བརྡ་དོན་འདིགི་དོན་ལུ་  <a href="@url">པི་ཨེཆ་པི་གཟུགས་བརྙན་གྱི་ཡིག་ཐོག་བཀོད་པ་</a>ཞིབ་དཔྱད་འབད་གནང་།

en: GD library
dz: ཇི་ཌི་དཔེ་མཛོད་
