Textimage (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Size
hy: Չափ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Path
hy: Ուղի

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Color
hy: Գույն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Left
hy: Ձախ

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն
