Textimage (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Font
my: စာလုံး

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
