Textimage (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Size
sl: Velikost

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Outline
sl: Struktura

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Top
sl: Na vrhu

en: Path
sl: Pot

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Color
sl: Barva

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: GD library
sl: GD knjižnica

en: Maximum width
sl: Minimalna višina
