Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Size
az: Ölçü

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Outline
az: Kontur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Preset Name
az: Əvvəlcədən təyin olunmuş ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Path
az: Yol

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Color
az: Rəng

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: New
az: Yeni

en: GD library
az: GD kitabxanası

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Text settings
az: Mətn parametrləri
