Textimage (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Size
gu: માપ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Outline
gu: રૂપરેખા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Color
gu: રંગ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
