Textimage (7.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo
