Textimage (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Size
jv: Ukuran

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: flush cache
jv: resiki cache

en: Flush Cache
jv: Resiki Cache

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Color
jv: Kelir

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Font settings
jv: S

en: Maximum width
jv: Amba maksimum
