Textimage (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Color
sr: Боја
