Textimage (7.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Outline
th: ภาพรวม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Color
th: สี

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: Clean URLs
th: URL สะอาด

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
th: ไม่มี GD library สำหรับ PHP หรือมีแต่ตกรุ่น โปรดอ่าน <a href="@url">คู่มือรูปภาพของ PHP</a> เพื่อดูวิธีแก้ปัญหา

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
