Textimage (7.x-3.0-beta2) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Size
be: Памер

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Center
be: Цэнтр

en: Outline
be: Кароткі змест

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Path
be: Сцежка

en: outline
be: схема

en: Bottom
be: Знізу

en: Mode
be: Лад

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Clean URLs
be: "Чыстыя" спасылкі

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Placement
be: Пазіцыя

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
be: Бібліятэка GD для PHP адсутнічае або састарэла. Праверце <a href="@url"> дакументацыю PHP малюнкаў </a> для атрымання інфармацыі, як выправіць гэта.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
