Textimage (7.x-3.0-beta2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Media
de: Medium

en: Background color
de: Hintergrundfarb
