Textimage (7.x-3.0-rc1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Size
dz: ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: outline
dz: མཐའ་ཐིག

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Clean URLs
dz: གཙང་དག་བཟོ་བའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཨེསི།
