Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Undefined
am: ያልተገለጸ

en: Clean URLs
am: ንፁ URLs

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
