Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: File
bg: Файл

en: Size
bg: Размер

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Center
bg: Център

en: Outline
bg: Очертание

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Path
bg: Път

en: outline
bg: резюме

en: Bottom
bg: Дъно

en: Mode
bg: Режим

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Right
bg: Дясно

en: Alternate text
bg: Алтернативен текст

en: Clean URLs
bg: Статични URL

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bg: Този текст се ползва от екранни четци, търсачки или когато изображението не може да бъде заредено.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката
