Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: Size
bn: সাইজ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Color
bn: রং

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়
