Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Size
eo: Grandeco

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Outline
eo: Skemo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: outline
eo: skemo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Color
eo: Koloro

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Position
eo: Loko

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Font settings
eo: Tiparaj agordoj

en: Clean URLs
eo: Puraj URL-oj

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Image style
eo: Bilda stilo
