Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: File
et: Manus

en: Size
et: Suurus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Center
et: Keskel

en: Outline
et: Sisukord

en: Preview
et: Eelvaade

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Path
et: Tee

en: outline
et: sisukord

en: Bottom
et: Alumine

en: Mode
et: Viis

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Position
et: Asukoht

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Alternate text
et: Alternatiivne tekst

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Clean URLs
et: Puhtad URL-id

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: Text settings
et: Teksti seaded

en: Not set
et: Pole määratud

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP GD teek on puudu või aegunud. Vaata <a href="@url">PHP image dokumentatsioonist</a> kuidas seda viga parandada.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Crop image.
et: Kärbi pilt.
