Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Center
lt: Centras

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Path
lt: Kelias

en: outline
lt: apybraiža

en: Bottom
lt: Apačia

en: Mode
lt: Būdas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Position
lt: Pozicija

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: PHP GD biblioteka yra pasenusi arba nekorektiška. Peržiūrėkite <a href="@url">PHP atvaizdų dokumentaciją </a> ir sužinosite kaip išspręsti problemą.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
