Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ
