Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Position
se: Virgi
