Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Outline
sq: Struktura

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: outline
sq: struktura

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Color
sq: Ngjyra

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Alternate text
sq: Teksti alternativ

en: Clean URLs
sq: URL të pastra

en: Placement
sq: Vendosja
