Textimage (7.x-3.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Outline
fil: Balangkas

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: Clean URLs
fil: Mga malinis na URL
