Textimage (7.x-3.0) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Outline
fy: Struktuer

en: Preview
fy: Foarbyld
