Textimage (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: File
is: Skrá

en: Size
is: Stærð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Center
is: Miðja

en: Outline
is: Útlína

en: Preview
is: Forskoða

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Mode
is: Hamur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Font settings
is: Stilling leturgerðar

en: Clean URLs
is: Hreinar vefslóðir
