Textimage (7.x-3.0) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: File
jv: Berkas

en: Size
jv: Ukuran

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Alternate text
jv: Teks alternatif

en: Font settings
jv: S

en: Clean URLs
jv: URL resik

en: Maximum width
jv: Amba maksimum

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
jv: Teks iki digunakaké dening tukang maca layar, mesin penggolékan, utāwā nalikā gambar ora bisa diamot.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
